https://www.high-endrolex.com/46

https://www.high-endrolex.com/46

https://www.high-endrolex.com/46

https://www.high-endrolex.com/46

Lepidla Loctite I PROVISIONTRADE s.r.o. Jihlava

https://www.high-endrolex.com/46

Lepidla Loctite

O značce Loctite

Loctite jako člen skupiny Henkel patří v kategorii svých výrobků ke světové jedničce. Těsnění, vteřinová lepidla, tmely, čističe a prostředky na povrchové úpravy Loctite, Teroson a Hysol, jsou na trhu používány nejen v elektronice, autoprůmyslu, nýbrž také ve strojírenství a v mnoha oblastech všeobecného průmyslu. Nabízí množství špičkových produktů úspěšných na trhu a reprezentujících mezinárodní obchod s výbornou reputací. Celou historii Loctite najdete na stránkách www.loctite.cz

 

Historie 

Historie společnosti Loctite začala v roce 1953 ve sklepní laboratoři doktora Vernona Kriebla v Trinity College v Hartfordu ve státě Connecticut, USA. Tento profesor chemie vyvinul způsob stabilizace unikátní pryskyřice, která vytvrzuje za nepřítomnosti vzduchu. Tak vznikl první anaerobní produkt. Jméno Loctite® bylo oficiálně zveřejněno na tiskové konferenci v univerzitním klubu v New Yorku, 26. července 1956. Příslib řešení letitého problému povolování šroubů a matic u strojů a zařízení – problém, který zákazníci dlouho považovali za neřešitelný - vedl k neuvěřitelně velké poptávce. V 60. letech 20. století byly pod značkou Loctite® vyvinuty kyanoakryláty – CA (“Vteřinovky”), velmi rychlé jednosložkové, při pokojové teplotě vytvrzující průmyslové lepidlo. Historie Potom následovaly zejména silikony, epoxidy, akryláty a dále vývoj nové generace produktů Loctite® využívající anaerobní a kyanoakrylátové technologie. Během své historie značka Loctite® průběžné vytvářela nové trhy a to na základě objevování příležitostí, o kterých neměl nikdo ani ponětí. Od okamžiku svého vzniku, založeného na produktech, které řešily "neřešitelný" problém, dosahuje značka Loctite® úspěchů díky neustálým inovacím. V roce 1997 se Loctite stal součástí společnosti Henkel jako její prvořadá značka.

 

Více o značce Loctite®

Od roku 1997 je značka Loctite® součástí porfolia společnosti Henkel, je proslulá díky skvělým lepidlům a těsnivům. Od doby, kdy byla před více než 50-ti lety vyvinuta unikátní anaerobní technologie, se produkty Loctite® staly životně důležitým prvkem mnoha strojních zařízeních a výrobků, které jsou součástí našeho každodenního života. V současném konkurenčním prostředí potřebují firmy kapacitu a flexibilitu, aby mohly rychle reagovat na nové nároky trhu. Tyto potřeby jsou v úzké vazbě na výzkum a vývoj, což má za následek nové nároky na technicky pokrokové produkty, které jsou dnes dostupné: produkty, které urychlují výrobní procesy, snižují náklady, zvyšují kvalitu a také splňují národní a mezinárodní normy. Produkty Loctite® poskytují řešení napříč širokým spektrem technologií lepení a výrobních procesů. Jsou na trhu používány v různých odvětvích, jako například v elektronice, autoprůmyslu, leteckém průmyslu, ve strojírenství a při výrobě zdravotnických pomůcek a také v mnoha oblastech všeobecného průmyslu. Prostřednictvím značky Loctite® nabízí firma Henkel mnohem víc, než jen vynikající produkty: poskytuje rovněž efektivní řešení konkrétních problémů v celé škále průmyslových prostředí. Inženýři, chemici a obchodní zástupci společnosti Henkel spolupracují se zákazníky tak, aby porozuměli jejich problémům a pomohli je vyřešit. Rozvíjením myšlenek a jejich převedením na reálná řešení s využitím všech zdrojů vytvářejí odborníci společnosti Henkel přednosti, které přinášejí užitek všem.

Zpět

Naše společnost je Váš spolehlivý obchodní partner!!!!

 

Cílem každé společnosti, která chce na trhu uspět je spokojený zákazník!!!!

 Naše společnost je vysoce orientována na zákazníka, proto se neváhejte obrátit na náš kvalifikovaný tým s jakýmkoliv požadavkem!

PROVISIONTRADE, s.r.o. PROVISIONTRADE, s.r.o.
PROVISIONTRADE, s.r.o.
Na Dolech 10
Jihlava 586 01


GSM: +420 774 758 958
email: info@provisiontrade.cz

 

OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek
7:30 - 16:30