Průmyslové filtry

Nesmírně různorodou skupinu tvoří filtry používané v průmyslových instalacích. Obecně řečeno slouží k oddělování pevných částic od kapalin, popřípadě kapalin od plynů. S filtrací se můžeme setkat prakticky ve všech odvětvích moderního průmyslu, kde máme co dělat s průtokem kapalin nebo sypkých látek. Využívají se při realizaci technologických procesů, zlepšení pracovních podmínek a šířeji chápané ochrany životního prostředí.

Přepážkové filtry nalezly široké využití v odprašovacích, ventilačních a klimatizačních zařízeních. Speciální filtrační systémy jsou často přizpůsobeny nepřetržitému provozu díky automatizovaným systémům obsluhy, samočištění filtrů např. pomocí chvilkového obrácení směru průtoku nebo vibrací. Specifické požadavky kladené na tuto skupinu filtrů způsobily, že tyto filtry jsou dnes vyvíjeny prakticky jen pro konkrétní využití a přitom dochází k optimálnímu přizpůsobení jejich konstrukce a filtračních materiálů.

Zpět

Naše společnost je Váš spolehlivý obchodní partner!!!!

 

Cílem každé společnosti, která chce na trhu uspět je spokojený zákazník!!!!

 Naše společnost je vysoce orientována na zákazníka, proto se neváhejte obrátit na náš kvalifikovaný tým s jakýmkoliv požadavkem!

PROVISIONTRADE, s.r.o. PROVISIONTRADE, s.r.o.
PROVISIONTRADE, s.r.o.
Na Dolech 10
Jihlava 586 01


GSM: +420 774 758 958
email: info@provisiontrade.cz

 

OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek
7:30 - 16:30