Filtry chladících médií

Filtry chladicích médií se používají u velkých vysokotlakých motorů nákladních automobilů a užitkových strojů. Z hlediska konstrukce se podobají kazetovým filtrům spin-on. Tyto filtry fungují v chladicím systému motoru jako obtokové filtry, kterými protéká jen nevelká část kapaliny, která ochlazuje motor. Hlavním úkolem těchto filtrů je filtrace chladicí kapaliny a zachycení pevných nečistot.

Filtrační přepážka vyrobená ze speciálních filtračních materiálů účinně zachycuje prach, produkty koroze a kal, které vznikají v důsledku degradace látek, které chrání chladicí systém před usazováním kamene, korozí a urychlenou erozí způsobenou kavitací. Ve většině filtrů chladicích médií se nacházejí speciální kostky, které obsahují účinné látky (inhibitory koroze), které jsou postupně uvolňovány do chladicího média a doplňují množství přísad degradovaných během provozu zařízení, a zároveň udržují stálou, vysokou úroveň tepelné vodivosti kapaliny a její antikorozní a antikavitační vlastnosti.

Zpět

Naše společnost je Váš spolehlivý obchodní partner!!!!

 

Cílem každé společnosti, která chce na trhu uspět je spokojený zákazník!!!!

 Naše společnost je vysoce orientována na zákazníka, proto se neváhejte obrátit na náš kvalifikovaný tým s jakýmkoliv požadavkem!

PROVISIONTRADE, s.r.o. PROVISIONTRADE, s.r.o.
PROVISIONTRADE, s.r.o.
Na Dolech 10
Jihlava 586 01


GSM: +420 774 758 958
email: info@provisiontrade.cz

 

OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek
7:30 - 16:30