Lepidla Loctite

O značce Loctite

Loctite jako člen skupiny Henkel patří v kategorii svých výrobků ke světové jedničce. Těsnění, vteřinová lepidla, tmely, čističe a prostředky na povrchové úpravy Loctite, Teroson a Hysol, jsou na trhu používány nejen v elektronice, autoprůmyslu, nýbrž také ve strojírenství a v mnoha oblastech všeobecného průmyslu. Nabízí množství špičkových produktů úspěšných na trhu a reprezentujících mezinárodní obchod s výbornou reputací. Celou historii Loctite najdete na stránkách www.loctite.cz

 

Historie 

Historie společnosti Loctite začala v roce 1953 ve sklepní laboratoři doktora Vernona Kriebla v Trinity College v Hartfordu ve státě Connecticut, USA. Tento profesor chemie vyvinul způsob stabilizace unikátní pryskyřice, která vytvrzuje za nepřítomnosti vzduchu. Tak vznikl první anaerobní produkt. Jméno Loctite® bylo oficiálně zveřejněno na tiskové konferenci v univerzitním klubu v New Yorku, 26. července 1956. Příslib řešení letitého problému povolování šroubů a matic u strojů a zařízení – problém, který zákazníci dlouho považovali za neřešitelný - vedl k neuvěřitelně velké poptávce. V 60. letech 20. století byly pod značkou Loctite® vyvinuty kyanoakryláty – CA (“Vteřinovky”), velmi rychlé jednosložkové, při pokojové teplotě vytvrzující průmyslové lepidlo. Historie Potom následovaly zejména silikony, epoxidy, akryláty a dále vývoj nové generace produktů Loctite® využívající anaerobní a kyanoakrylátové technologie. Během své historie značka Loctite® průběžné vytvářela nové trhy a to na základě objevování příležitostí, o kterých neměl nikdo ani ponětí. Od okamžiku svého vzniku, založeného na produktech, které řešily "neřešitelný" problém, dosahuje značka Loctite® úspěchů díky neustálým inovacím. V roce 1997 se Loctite stal součástí společnosti Henkel jako její prvořadá značka.

 

Více o značce Loctite®

Od roku 1997 je značka Loctite® součástí porfolia společnosti Henkel, je proslulá díky skvělým lepidlům a těsnivům. Od doby, kdy byla před více než 50-ti lety vyvinuta unikátní anaerobní technologie, se produkty Loctite® staly životně důležitým prvkem mnoha strojních zařízeních a výrobků, které jsou součástí našeho každodenního života. V současném konkurenčním prostředí potřebují firmy kapacitu a flexibilitu, aby mohly rychle reagovat na nové nároky trhu. Tyto potřeby jsou v úzké vazbě na výzkum a vývoj, což má za následek nové nároky na technicky pokrokové produkty, které jsou dnes dostupné: produkty, které urychlují výrobní procesy, snižují náklady, zvyšují kvalitu a také splňují národní a mezinárodní normy. Produkty Loctite® poskytují řešení napříč širokým spektrem technologií lepení a výrobních procesů. Jsou na trhu používány v různých odvětvích, jako například v elektronice, autoprůmyslu, leteckém průmyslu, ve strojírenství a při výrobě zdravotnických pomůcek a také v mnoha oblastech všeobecného průmyslu. Prostřednictvím značky Loctite® nabízí firma Henkel mnohem víc, než jen vynikající produkty: poskytuje rovněž efektivní řešení konkrétních problémů v celé škále průmyslových prostředí. Inženýři, chemici a obchodní zástupci společnosti Henkel spolupracují se zákazníky tak, aby porozuměli jejich problémům a pomohli je vyřešit. Rozvíjením myšlenek a jejich převedením na reálná řešení s využitím všech zdrojů vytvářejí odborníci společnosti Henkel přednosti, které přinášejí užitek všem.

Zpět

mapa

 

Vážení zákazníci, naše firma se zabývá výrobou, distribucí a technickým poradenstvím v oblasti těsnícího materiálu, ložisek, technických plastů. Náš záměr je nejen řešení běžných situací, které spočívají v objednávce a dodávce předem stanoveného materiálu, ale snažíme se Vám nabídnout a poskytnout bezproblémový a bezpečný chod Vaší výroby a to komplexními službami v této oblasti.

Společnost ProvisionTrade působí na trhu průmyslového těsnění již řadu let. Chuť spolehlivě uspokojovat zákazníkovi požadavky, takřka bez omezení, posunulo naše aktivity i na území okolních států.


 

PROVISIONTRADE, s.r.o.
PROVISIONTRADE, s.r.o.
Sokolovská 1
Jihlava 586 01

GSM:        +420 774 758 959
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek
7:30 - 16:30

 

Nenašli jste co jste hledali?